موردکاوی‌ها

 • فروشگاه آنلاین سفیر، بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی ماشین های اداری در ایران

  فروشگاه سفیر، بعد از 12 سال تجربه موفق در بازار ماشین های اداری با مشکلاتی رو به رو شده بود. تعداد بالای مشتریان و ماندن آنها در صف انتظار، تخصصی شدن کالا ها، بالا رفتن اطلاعات فنی مشتریان و مشکلات ترافیکی برای دسترسی فیزیکی فروشگاه عمده ترین مشکلات پیش روی فروشگاه به شمار می رفت. با توجه به ذات نوخواهی و پیشرو که در فرهنگ سفیر وجود داشت، بعد از بررسی های متعدد تصمیم داخلی برای راه اندازی فروشگاهی آنلاین اتخاذ شد

 • برنامه تبلیغاتی آنلاین سامسونگ برای معرفی وب سایت جدید سامسونگ موبایل در ایران

  شرکت سامسونگ برای حضور قوی تر در بازار ایران، با مسائل و چالش های متعددی رو به رو بود. حضور رقیبی قدرتمند به نام  Nokia ، ارزش گذاری نادرست  Brand از دید مشتریان و همچنین آشنا نبودن عموم با قابلیت های پیشرفته گوشی های سامسونگ، مهم ترین چالش های پیش روی شرکت به شمار می رفت.

 • تولدانه نرم افزار اجتماعی با محوریت تولد مجتمع شده با سایت Facebook

  فاز اول پروژه ارزیابی شرایط بازار و امکان سنجی اجرای پروژه بود که توسط تیم تجارت الکترونیک انجام شد و در مرحله بعد پروژه از نظر فنی ارزیابی و طی جلسات متعدد شرح و برنامه اجرایی بر اساس مستندات نوشته شده تهیه شد.

 • Piajeh یکی از معروفترین بوتیک ها در Weybridge در کشور انگلستان

  وب سایت قبلی Piajeh بدون در نظر گرفتن نیازهای چنین سایتی  طراحی شده بود و در مدت زمانی کوتاه به دلیل  پشتیبانی ضعیف و توسعه ناپذیر بودن موجب نارضایتی کارفرما گردید. عقب ماندن پیاژه از رقبای تجاری در فضای اینترنت دلیل دیگری شد  تا صاحبین Piajeh در صدد یافتن پیمانکاری قابل اطمینان  باشند.

 • معرفی تبلت گالاکسی ، محصول جدید شرکت سامسونگ

   تبلت گالاکسی ، محصول جدید سامسونگ ، اولین تبلت دنیا بر مبنای سیستم عامل گوگل (اندروید) است که در بازار معرفی شده ، جدید بودن این محصول و عدم وجود نمونه های مشابه ، سامسونگ را با چالش جدی برای معرفی این محصول رو به رو کرده بود. بازار هدف سامسونگ ، جوانان علاقمند به تکنولوژی و همچنین مدیران آشنا با سیستم های نوین تعریف شده بود. با توجه به نوع کالا ، سامسونگ نیاز به حضور جدی این محصول در فضای آنلاین داشت.

   

 • معرفی برنامه جهانی غذا سازمان ملل در فضای آنلاین

  برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد ، به عنوان بزرگترین سازمان حامی گرسنگان در دنیا ، برای شناساندن برند خود به جوانان ایرانی ، در پی راه حل مناسب بود.علاوه بر این موضوع ، دسترسی به کانال های جدید جمع آوری کمک های مردمی و بالا بردن نرخ مشارکت مردمی ، از دیگر دغدغه های این سازمان جهانی بود.

 • سیستم مسابقه بلادرنگ بر اساس SMS

  انجمن دیابت گابریک ، به عنوان بزرگترین انجمن دیابت ایران با بیش از 100 هزار عضو فعال ، تصمیم به برگزاری سمینار آموزشی برای پزشکان متخصص این حوزه داشت. سمینار در دو روز پیاپی برگزار می شد و انجمن گابریک با چالش بزرگی به نام درصد شنوندگان فعال و تعداد حاضرین در سالن سخنرانی رو به رو بود . علاوه بر این موضوع ، گابریک می خواست سرویس ویژه ای برای اسپانسر های خود طراحی کند تا نرخ بازدهی حضور آنها در نمایشگاه بالا رود.