تولدانه نرم افزار اجتماعی با محوریت تولد مجتمع شده با سایت Facebook

نرم افزار چند زبانه اجتماعی تحت وب با محوریت تولد در ارتباطات دوستانه با امکانات جانبی نظیر اعلان تولد دوستان ، تقویم ، تعطیلات رسمی ، ارسال کارتهای تبریک سفارشی سازی شده ، نام ماه تولد دوستان ، ارسال پیغام تبریک و ... .

درباره ی مشتری 

Practicalidea علاوه بر ارائه خدمات مستقیم به مشتریان پروژه های مختلف دیگری به عنوان کارفرما و مجری در دستور کار دارد که چه از جنبه تجاری و چه از جهت افزایش توان تیم های فنی و محک زدن بازار حائز اهمیت هستند.

فاز اول پروژه ارزیابی شرایط بازار و امکان سنجی اجرای پروژه بود که توسط تیم تجارت الکترونیک انجام شد و در مرحله بعد پروژه از نظر فنی ارزیابی و طی جلسات متعدد شرح و برنامه اجرایی بر اساس مستندات نوشته شده تهیه شد.

در مرحله سوم تیم توسعه شبکه های اجتماعی دپارتمان نرم افزار بر طبق برنامه کاری مهیا شده کار را شروع کرده و با طراحی فنی آینده نگرانه ، طبق زمانبندی های مشخص شده به اتمام رساند.

در مدت زمان اجرا ، کار چندین بار توسط تیم تجارت الکترونیک و تیم تست ارزیابی شد تا از کیفیت و صحت انجام کار اطمینان حاصل شود.

نکات زیادی در مرحله برنامه ریزی و اجرای این پروژه لحاظ شد که از جمله آنها می توان به طراحی پایدار و قابل توسعه ، تحقیق و انتخاب بهترین روش پیاده سازی از میان روش های موجود و در نظر گرفتن شرایط کاربران محلی اشاره کرد.

در مرحله چهارم تیم تست به بررسی نهایی پرداخته و پس از رفع کلیه موارد موجود پروژه اعلام رسمی و عرضه شد.

نکات پروژه 

  • بهره مندی از امکانات اصلی Facebook به منظور برقراری ارتباط دو سویه و چند سویه بین کاربران (سترسی خودکار به دوستان کاربران ، درج مطلب در دیوار کاربر و دوستان وی ، بهره مندی از سیستم اعلان Facebook برای خبر رسانی ، ارسال غیر مستقیم ایمیل به کاربران ، قرار گیری در پروفایل کاربر برخی از امکانات اختصاصی این برنامه در Facebook هستند.)
  • طراحی متفاوت و کاربردی نسب به سایر نرم افزارهای نوشته شده باری Facebook
  • زیر ساخت های مورد نیاز برای استفاده در سایر شبکه های اجتماعی
  • استفاده از تکنولوژی Ajax به منظور سهولت استفاده
  • بهینه سازی شده برای کاربرانی که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارند
  • امکان استفاده مستقل از شبکه های اجتماعی
type == 'project') { $class = 'cases_img'; } elseif ($node->type == 'service') { $class = 'img_left'; } elseif ($node->type == 'case_study') { $class = 'case-study-cover'; } ?>