درباره ی ما

Practicalidea

رشد فرهنگ استفاده از اینترنت و گسترش زیر ساخت ها ، بالارفتن هزینه های عملیاتی سازمانها و همچنین تقاضای مشتریان برای سرویس های نوین و کارا، موجب به وجود آمدن چالش های اساسی و جدید در بنگاه ها شده است. Practicalidea با هدف پاسخ گویی به این چالش ها و ارائه سرویس های حرفه ای مرتبط با صنعت IT و کسب و کارهای آنلاین به وجود آمده است. ارائه راه کارهای مدیریتی مرتبط با IT ، خدمات فنی مهندسی همگام با استانداردهای بین المللی از جمله فعالیت های اصلی این شرکت به شمار می رود

 

اهداف

Practicalidea با هدف پاسخ گویی به این چالش ها و ارائه سرویس های حرفه ای مرتبط با صنعت IT و کسب و کارهای آنلاین به وجود آمده است. ارائه راه کارهای مدیریتی مرتبط با IT ، خدمات فنی مهندسی همگام با استانداردهای بین المللی، مشاوره و راهنمایی در مورد کسب و کارهای آنلاین و همچنین راه اندازی start up ها از فعالیت های اصلی Practicalidea به شمار می رود.

مسئولیت‌ها

ارائه خدمات صادقانه و با کیفیت بالا ، همراهی مشتریان در کلیه مراحل پروژه و ارائه همه گونه راهکار و مشاوره در جهت تضمین موفقیت پروژه. همچنین از آنجایی که قالب فعالیت های عرضه شده به مشتریان دارای برنامه ریزی طولانی مدت هستند ، پشتیبانی و رسیدگی به درخواست های مشتریان در Practicalidea از اولیت بسیار بالایی برخوردار است.