خدمات

رشد سریع اینترنت و زیر ساخت های مخابراتی در ایران، به همراه بالا رفتن فرهنگ عمومی استفاده از این تکنولوژی جدید باعث به وجود آمدن فرصت ها و بازار جدید تجاری برای بنگاه های مختلف شده است. این تکنولوژی و کاربرد های جدید آن با نام تجارت الکترونیک شناخته می شود که سازمان ها در دو دسته کلی از آن بهره مند می شوند: معرفی بنگاه، ارائه خدمات و محصول به مشتری نهایی و ارتباط مستقیم با مشتری نهایی تعریف روند های و پروسه های الکترونیک به منظور کاهش هزینه های عملیاتی و بالا بردن سرعت اجرای کارها جدید بودن تکنولوژی در کنار تخصصی بودن آن، باعث شده است که سازمان ها در استفاده درست از این سرویس نوین دچار چالش های جدی شوند. انتخاب درست راه کار، پیاده سازی دقیق آن بر طبق روند های سازمان و نظارت بر اجرایی شدن آن در بخش های مختلف مهم ترین مسائل این حوزه می باشند. تیم فنی و مهندسی شرکت با هدف ارائه زیر ساخت های فنی تجارت الکترونیک و حل چالش های پیش روی سازمان ها سرویس ها و خدمات زیر را ارائه می دهد:


توسعه وب سایت های تجارت الکترونیک

وب سایت ها، به یکی از اصلی ترین ابزار حضور در بازار رقابتی تبدیل شده اند. فروشگاه های آنلاین، کاتالوگهای الکترونیک و همچنین وب سایت های تبلیغاتی از اصلی ترین شیوه های حضور در بازار تجارت الکترونیک به شمار می روند. راه اندازی یک فروشگاه الکترونیک، همانند یک فروشگاه واقعی پیچیدگی و ریزه کاری های فراوانی دارد. طراحی درست معماری نرم افزار، دیتا بیس و همچنین کد نویسی بهینه از مهم ترین نکاتی است که در پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین باید به آنها توجه کرد. انجام درست این موارد می تواند موجب بالا رفتن اقبال مشتریان به فروشگاه، بازدید های متعدد و در نهایت افزایش سود فروشگاه شود. موارد ذکر شده در مورد کاتالوگ های آنلاین و همچنین وب سایت های تبلیغاتی نیز صادق می باشد. لازم به ذکر است که در این پروژه ها عدم استفاده از تیم تخصصی علاوه بر ضررهای مادی موجبات عقب ماندن از رقبا و از دست دادن سهم بازار نیز می شود. تیم فنی مهندسی شرکت، با رویکردی حرفه ای، ضمن فراهم آوردن زیر ساخت فنی مناسب، با همکاری تیم توسعه کسب و کار شرکت، راه کاری یک پارچه را به مشتریان خود عرضه می کند.

 

توسعه برنامه ها و نرم افزارهای تحت وب
(Web Applications)

در دنیای رقابتی کسب و کار امروز، سازمان ها بیش از پیش به اطلاعات حیاتی سازمانی خود وابسته می شوند. سرعت بالای گردش اطلاعات و دسترسی بودن همیشگی آنها، از اصلی ترین دغدغه هایی مدیران سازمان ها به شمار می روند. پراکندگی جغرافیایی سازمان ها و روال های پیچیده کسب و کار باعث روی آوری سازمان ها به زیر ساخت های الکترونیک شده است. این زیر ساخت ها که در قالب نرم افزارهای تحت وب معرفی می شوند، علاوه بر تسریع فعالیت ها، نقش عمده ای در کاهش هزینه های سازمانی ایفا می کنند. مزیت های ذکر شده برای این زیر سیستم ها، در سایه اجرای درست و پیاده سازی حرفه ای آنها صورت می گیرد در غیر این صورت عایدی جز تحمیل هزینه و ایجاد به هم ریختگی کاری ندارد. تیم مهندسی شرکت با سابقه پیاده سازی web application های مختلف، ضمن پیاده سازی نرم افزاری پروژه، در مراحل تببین روش ها و روال های سازمانی نیز با کارفرما همکاری می کند تا در نهایت تجربه ای یکپارچه را برای کارفرما به همراه داشته باشد..


توسعه نرم افزار مخصوص شبکه های اجتماعی (Social Networks)

امروز شبکه های اجتماعی مجازی ( Virtual Social Networks ) نقش عمده ای در زندگی انسانها ایفا می کنند. حضور بیش از 300 میلیون نفر فقط در facebook نشان دهنده میزان تاثیر گسترده آنها بر زندگی روزمره ما است. این نفوذ و گسترش، فرصت های جدیدی پیش روی سازمان ها و موسسات قرار داده است. برقراری ارتباط مستقیم با کاربران نهایی، برقراری صفحات تبلیغاتی در این فضا و همچنین توسعه برنامه های نرم افزاری به منظور کسب درآمد از مهم ترین فعالیت های جدیدی است که در این فضا انجام می شود. تیم فنی شرکت ، ضمن فراهم کردن راه کارهای تجاری برای حضور در این فضا، توسعه نرم افزارهای مختلف مخصوص شبکه های اجتماعی را نیز انجام می دهد. استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و ارائه نهایی محصول با استانداردهای جهانی، موجبات موفقیت شما را در این بازار جهانی به وجود می آورد.

 

هاستینگ خصوصی ، مدیریت سیستم ، بهینه سازی سرور

کاهش سرعت بازشدن وب سایت و نرم افزارهای تحت وب می تواند موجب از دست دادن بازدید کنندگان ، مشتریان بالقوه و حتی کاهش رتبه بندی در موتورهای جستجو شود. به همین دلیل سرورهای قوی و کار آمد از عوامل مهم موفقیت وب سایت های معروف دنیا هستند. در حال حاضر فناوری های متنوعی در این زمینه وجود دارند (Cloud ، CDN ، Proxy , Static Cache , etc) که آشنایی و پیاده سازی درست آنها می تواند علاوه بر کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تاثیر فراوانی در بهبود راندمان سایت داشته باشد. تیم مدیریت سیستم و بهینه سازی سرور شرکت متشکل از بهترین مدیران سیستم در ایران است که علاوه بر دارا بودن دانش لازم تجربه چندین ساله در این زمینه دارند.


Search Engine Optimization

امروزه کمتر سایتی وجود دارد که در بدو ورود بتواند مخاطبان زیادی را مستقیما به خود جذب کند. به همین دلیل است که با گسترش هر چه بیشتر اینترنت و سایت های اینترنتی بر اهمیت موتورهای جستجوی اینترنت افزوده می شود چرا که کاربران برای یافتن مطالب و خدمات مورد نیازشان وابسته به این موتورهای جستجو هستند. طراحی حرفه ای و بهینه وب سایت در هدایت این حجم عظیم کاربران اینترنت به سایت شما نقش کاملا اساسی ایفا می کند و کار کاملا تخصصی به شمار می رود. به همین منظور و با توجه به نیاز بازار تیم SEO در شرکت تشکیل شد تا علاوه بر تامین نیازهای داخلی شرکت به عنوان خدمتی مستقل به مشتریان عرضه شود.مشاوره فنی

هر چه که به آینده پیش می رویم صنعت نرم افزار گسترده تر و پیچیده تر می شود. تنوع بسیار زیاد نرم افزارها برای یک کاربرد حتی ساده انتخاب را مشکل می کند و با توجه به اینکه IT امروز تبدیل شده است به زیرساختی کلیدی و اجتناب ناپذیر انتخاب راهکار نامناسب و یا پیاده سازی نادرست راهکار میتواند عواقب جبران ناپذیری به بار آورد. تیم فنی مهندسی شرکت جهت پاسخگویی به این نیاز مشتریان خود برای پروژه های ویژه خدمات مشاوره فنی ارائه می دهد. این خدمات شامل کمک و راهنمایی در خصوص انتخاب راهکار ، نظارت بر پیاده سازی صحیح و اصولی راهکار انتخاب شده ، آموزش نیروی انسانی و اصلاح زیر ساختها و ساختارهای مرتبط جهت توسعه و نگهداری راهکاری مورد استفاده است

 
 

توسعه موبایل

اینترنت موبایل نسل جدید ارتباط با مخاطبین است. بنا به گزارش comcast در سال 2012 بیشتر کاربردهای روزمره کامپیوتری بر روی موبایل انجام می شود. صفحه نمایش بزرگ، سرعت دسترسی بالاتر به اینترنت و قدرت پردازش بالا، همه مواردی هستند که در گوشی های نسل جدید دیده می شوند.
موارد ذکر شده نشان می دهد که دیگر حضور بر روی بستر موبایل به صورت یک ضرورت در آمده است و هم اکنون در تمامی دنیا سازمان ها و بنگاه های بزرگ در تلاش هستند که سهم بیشتری از مخاطبین اینترنت موبایل را به خود اختصاص دهند.
در همین راستا شرکت با همکاری تیم مجرب مهندسی خود، راه کارهای مناسب زبان فارسی برای حضور در فضای اینترنتی موبایل را فراهم کرده است. ورژن مویایل وب سایت ها که توسط شرکت طراحی می شود، ضمن برخورداری از طراحی گرافیکی حرفه ای ، از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده می کند که برای هر گوشی به صورت جداگانه صفحه را render و نمایش می دهد. این موضوع تضمین می کند که کاربر بهترین کیفیت ممکن را مشاهده کند که موجب بالارفتن رضایت او و در نهایت بیشتر شدن بازدید وب سایت موبایل شرکت می شود.


سرویس ها و خدماتی که در این بخش ارائه می شود به صورت زیر است:


توسعه وب سایت موبایل

وب سایت ها، به یکی از اصلی ترین ابزار حضور در بازار رقابتی تبدیل شده اند. فروشگاه های آنلاین، کاتالوگهای الکترونیک و همچنین وب سایت های تبلیغاتی از اصلیمهم ترین مشکل در توسعه وب سایت موبایل، وجود بیش از 1000 استاندارد مختلف در گوشی های گوناگون است. این تنوع استاندارها باعث شده است که توسعه وب سایت موبایل سازگار با انواع گوشی ها، کاری سخت و پر هزینه باشد.

مهندسین شرکت برای رفع این مشکل، موتور نرم افزاری طراحی کرده اند که بیش از 90% گوشی های بازار را پشتبیانی می کند. با استفاده از این موتور نرم افزاری هر صفحه موبایل وب از روی سرور خوانده می شود و بعد تشخیص نوع گوشی درخواست کننده، با توجه به قابلیت های گوشی، صفحه Render می شود و به کاربر نمایش داده می شود.

این شیوه ضمن فراهم کردن تجربه ای دلنشین برای کاربر، باعث می شود نرخ بازدید از صفحه بالا رود و بنگاه بتواند ارتباطی نزدیک تر با مخاطبینش برقرار کند.

 

 

توسعه Widget برای گوشی های High End

در دنیای رقابتی کسب و کار امروز، سازمان ها بیش از پیش به اطلاعات حیاتی سازمانی خود وابسته می شوند. سرعت بالای گردش اطلاعات و دسترسی بودن همیشگی آنها، ازwidget ها نرم افزارهایی هستند که برای انجام کارهای سبک و همچنین دریافت اطلاعات از روی اینترنت استفاده می شوند. به علت سادگی استفاده از این نرم افزارها و امکان عرضه خدمات نوین بر روی آنها widget ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و تمامی گوشی های جدید قسمتی را به این نرم افزارها اختصاص داده اند.

با توجه به استقبال کمپانی های سازنده گوشی و مخاطبین از این نرم افزارها، تیم مهندسی شرکت برنامه ریزی گسترده ای برای ورود به این بازار انجام داده است و تیم های جداگانه ای برای این موضوع آموزش دیده اند. در حال حاضر برنامه نویسی و طراحی Widget بر روی گوشی های Nokia و Samsung در شرکت انجام می شود و این برنامه ها به طور کامل با استانداردها و قوانین سازندگان گوشی همخوانی دارند.