از زبان مشتریان

مهندسین Practicalidea کاملا به سرویسی که ارائه می دهند تسلط دارند و می توان به نظر و راهکاری که می دهند کاملا اطمینان کرد

نعیمی

مدیر تبلیغات و بازاریابی پرفکت

در گذشته در دریافت خدمات نرم افزاری تجربیات خوبی نداشتیم و فکر نمی‌کردیم شرکتی مثل Practicalidea هم در ایران باشد. خدمات و برخورد متفاوت و حرفه‌ای این شرکت نظرمان را نسبت به صنف آی تی تغییر داد.

فرانه کمال‌خانی

مدیر

از نرم افزار مسابقه اس ام اس همزمان و سیستم پذیرش همایش این شرکت برای برگزاری بخش مسابقه همایش دیابت استفاده شد و متخصصین این شرکت علاوه بر آموزش اپراتورها با ارائه پشتیبانی فنی در محل برگزاری و اطمینان از صحت عملکرد نرم افزارها موجبات آرامش خاطر مسئولین برگزار کننده در خصوص زیر ساخت نرم افزاری را در طول برگزاری همایش فراهم کردند

هرمز کیخانزاده

مدیر عامل انجمن دیابت گابریک

We used HR web application developed by Practicalidea and look forward to our fruitful cooperation with this company

Elmira Nurgazieva

UN Coordination Associate

تیم تخصصی Practicalidea، ضمن ارائه سرویس مهندسی منطبق بر استانداردهای جهانی سامسونگ، در زمینه طراحی برنامه بازاریابی آنلاین و پیاده سازی درست آن کمک بسیار زیادی به مجموعه سامسونگ موبایل کردند که در نهایت موفقیت درخشان پروژه را به همراه داشت.

علیرضا توسلی

مدیر توسعه بازار مایکروتل

برای مدير يک وب سایت داشتن تيم فنی که «آسودگی خاطر» شما را فراهم کند بزرگترين سرمايه است. من اين سرمايه را دارم.

علیرضا نيک‌نژاد

مدیر سایت عکاسی

Practicalidea بیش از هر چیز به منافع مشتری اهمیت می دهد و نسبت سوالات و درخواست های مشتری صادقانه پاسخگو است

مهناز پیاژه

مدیر عامل پیاژه

در تولید نرم افزار اتوماسیون EVPM مورد نیازمان توسط Practicalidea تجربه بسیار خوب و به یادمندنی داشتیم ، همکاری با این شرکت را به کارفرمایانی که در جستجوی پیمانکاری با شیوه کاری حرفه‌ای و قابل اطمینان هستند توصیه می کنم.

کاوه تقی زاده

مدیر EVM